sobota, 12 października 2013

Anything could happen.

Żyję. Ech, ten czas leci i znów nie napisałam tydzień temu...w szkole jest nak narazie dobrze, oceny mam na tyle dobre że to aż niemożliwe i niedługo pewnie powitam tróje i dwóje, ale póki co cieszę się tym co mam. Pod koniec miesiąca mam połowinki, nie mogę się doczekać *.* Zastanawiam sie nad kupnem nowej sukienki ale to chyba nie mam sensu, co chwilę kupować coś nowego. Postanowiłam że wykosztuje się tylko na jakieś wygodne buty, impreza do 3 rano ma być! Nudzę się cholernie i co gorsza, chyba przytyłam ;c spadam robić ćwiczenia i oglądać "Fat killers", przynajmniej się pocieszę i zmotywuję ;< Sygnaturki moje,  razie użycia niezmiennie proszę o credit ;)5 komentarzy:

 1. Ja nie piszę od 21 Września i muszę to nadrobić:( Oceny jak są teraz dobre, to może się jednak nie zmienią, hm?:) sygnatutki są piękne!

  OdpowiedzUsuń
 2. To gratuluję dobrych ocen, tylko tak dalej :) Sygnatury bardzo ładne, obydwie! Powodzenia w ćwiczeniach, trzymam kciuki :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Sygnatury są prześliczne, na pewno zcredituję o ile powrócę :) Ładny szablon! Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny szablon i ciekawe sygnatury. Oby oceny zostały tak samo dobre, jakie teraz są. Co do kupna sukienki czy butów, to się zgadzam. Polecam także dokupić ci ewentualnie inne dodatki i założyć coś na górę np. i cały look się zmieni. :)

  OdpowiedzUsuń