środa, 28 sierpnia 2013

Coming back after holidays!

  
@moje
Witojcie! W niedzielę wróciłam z wakacji z gór. Było cudownie! Przy okazji po drodze zwiedziłam kopalnię we Wieliczce, haha, z moją lekką klaustrofobią schodzenie 143 metry w dół nie było proste, ale jakoś wytrwałam. Byłam również na Morskim Oku, potem zdobyłam się na Czarny Staw gdzie o mało nie złamałam nogi... ale generalnie zakończyło się na niewielkich obtarciach ;p W  niedzielę był akurat festiwal folkloru, zrobiłam serię niezłych zdjęć. Najbardziej urzekł mnie taniec Indonezyjczyków... być może dlatego że pochodzi z drugiego końca świata, a ja uwielbiam egzotykę. Podsumowując, wracam do Zakopca za rok!
A, i nie pisałam od czasu imprezy na którą kupowałam sobie kieckę. Wiele starszych ciotek komplementowało mój strój więc nie wiem czy w końcu wyglądałam dobrze, ale na szczęście młodsze grono rodziny to potwierdziło przez co się uspokoiłam xd. Koniec końców przebrać musiałam również te czółenka gdyż tarły mi niemiłosiernie lewą piętę... będę musiała kombinować z plastrami ;(
Niedawno dowiedziałam się że zostałam nominowana do kategorii "Graficzne Objawienie" u Jennie S, za co serdecznie dziękuję!
Z tej okazji zapraszam na graficzną wyżerkę w moim wykonaniu, smacznego! ;)