poniedziałek, 10 czerwca 2013

Rodzina Somerhalder cz.2


Cześć!
Jak samopoczucie z myślą że już niedługo wakacje? Nie mogę przestać o nich myśleć <3 Zamierzam zrobić wieele dużo ciekawych rzeczy jakich dotąd nie robiłam we wakacje. Jestem w trakcie układania listy ;3 jeśli skończę wcześniej, może coś tu wrzucę. Poprawiliście oceny? Ja właśnie nie do końca. Tak jak myślałam, z fizyki trója. Moja średnia to 4.6, jeśli zdarzy się cud to może ktoś da mi szansę poprawy... Przyciągam pecha jak magnes, nauczyłam się już tego. Jeśli tak dalej pójdzie, to z medycyny nici! Ehh. Życie. W najgorszym wypadku skończy się na filologii angielskiej, gdzie włażą drzwiami i oknami. Oh God, why?
Aha, i wczoraj urządziłyśmy sobie maraton filmowy z koleżankami. Obejrzałyśmy jeszcze raz "Sępa" i "Uprowadzoną 2"- genialna reżyserka, szczególnie że jeden z nich to polski film, który jest tylko jednym z kilku polskich które mi się podobają. Dobra, kończę, macie kolejny zestaw Somerhalderów, jak obiecywałam ;) Do następnego!

Jaki brzydki królik, to ma być zabawka?!

Urodzinki!

Indigo jest duża!

Pieczemy z mamusią!

Densimy :3

wzrok małej O.o

Twarz niczym jak dama z gronostajem, haha

Mała myślicielka

Można i tak!
Ten ekspres coś mi przypomina...

Piszemy książkę!

Ulala, porządniś

Ta wlazła do zmywaka!


Będziesz gruba!

Goodbye zimo!
3 komentarze:

 1. Aww jaka fajna rodzinka ^^ Już nie mogę się doczekać wakacji < 3 Niestety pogoda na razie nie dopisuje ;c

  OdpowiedzUsuń
 2. Śpi na dworze w zimie :D dobra ^^
  Aj weź z tą szkołą, chyba straciłem pasek o jeden :S

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe co wyrośnie z małej ;d Mi się udało poprawić kilka ocen, trzymam za Ciebie kciuki! Ładny szablon *3* Dodaję do linków i obserwuję ;)

  OdpowiedzUsuń