sobota, 1 czerwca 2013

Rodzina Somerhalder cz.1

Cześć. Co słychać? U mnie się wali. Fizyczka kompletnie pozbawiła mnie czwórki na koniec roku, co zamyka mi drogę do dobrego świadectwa. Zła jestem. Może w drugiej klasie się uda?
Dziś sobota, piękne popołudnie, a ja od 4 dni się odchudzam. Postanowiła skończyć na trochę ze słodyczami i zrzucić jakieś 10 kg. Moje uda to tragedia ;< Jak na razie idzie mi świetnie, zobaczymy czy wytrzymam! ;) Dziś przygotowałam rodzinkę Somerhalderów. Odstępy czasowe w niektórych momentach są zbyt długie, ponieważ nie od razu wpadłam na pomysł by je tu wrzucać. Uwielbiam ją <3

Oto Alice i Jason! Omonomnom, sałacia.

Już dzieciaczek! ;>

Słodziutka Indigo!

Bawimy się c;

Jesienna scenka za domem. Jason zdaje się iść na zjeżdżalnię =.=

Awww *.*

"Powiedz udko!"

A ten czego tu?

Le fu. Mógłby to ktoś wyczyścić?!

Boimy się!

Żremy. Tu chyba Alice przegrała...

...ale za to on wygrał i wygląda niczym zombiak.

Tulimyyy! <3

Mam fioła na zmienianiu jej fryzur. Lekki wnerw przy śpiącym małżonku ;d

Wyrzuty sumienia po kubełku Algidy śmietankowej.

Śpioszzzz <3


Następna notka za tydzień.
Cześć! <3

5 komentarzy:

 1. Ojej Indigo jest prze słodziutka. Alice świetnie wyglądała w tych rudych włosach :O Teraz bardziej o przyziemnych sprawach, wiesz 3 z fizyki (to jak dla mnie WYCZYN) ale zawsze masz kolejny rok więc spokojnie nawet na 5 wyciągniesz :), co do ćwiczeń trzymam kciuki! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Alice fajnie wygląda, a Indigo jest słodka :) fajna rodzina, mam nadzieję, że będziesz publikować więcej części ;d życzę powodzenia w ćwiczeniach i jeszcze w staraniach o dobre świadectwo, będzie dobrze!

  OdpowiedzUsuń
 3. Oh no popatrz ja też, jesteśmy królikami doświadczalnym fuck yeah..

  OdpowiedzUsuń
 4. A weź. ja jestem na rozszerzeniu fizycznym (w sensie planowanym) a też mam ledwie 4... Musze poprawić z 6 przedmitów na białoczerwony, bo mam ciążką szkołę. W tamtym roku w gim na legalu powyżej 5 a teraz ledwie 4,75... Maskara

  Słodka dziewczynka :) I widzę festiwal! Pozdrawiam i obs.

  OdpowiedzUsuń