sobota, 15 lutego 2014

Some trash.

Cześć. Patrzę, patrzę i oczom nie wierzę. Aktywność na blogach znikoma, co się u licha dzieje? Dodaję grafikę i idę zapaść w sen a następnie obudzić się jak coś się tu ruszy (o ile w ogóle), ale będę trzymać rękę na pulsie i postarać się komentować jak cokolwiek się pojawi.

IKONY:

SYGNATURY
8 komentarzy:

 1. Ładna grafika :) No niestety, sen ogarnął simowe blogi (w tym mój), więc aż się pisać odechciewa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja choćbym chciała to nie mam możliwości, bo czekam na laptopa i nie mam simsów w domu :/ Ale również liczę, że ockniemy się na czas :) Grafika jak zwykle wspaniała!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniała grafika. <3 Jak każda w twoim wykonaniu.
  Naszych blogerów ogarnęła jakaś niechęć... Mnie z resztą też. mam nadzieję, ze się w końcu obudzimy XD

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak jak powyżej, mnie też ogarnęła jakaś niechęć do Simsów. Mam nadzieję, że ochota na granie powróci. Cudowna grafika (:

  OdpowiedzUsuń
 5. Matko jaka cudna grafika, skorzystam na pewno nie raz <3
  No niestety prawda, aktywność w simowej blogosferze nie jest ostatnio zbyt duża.. Na co ma wpływ szkoła ale i tez to, ze ludzie wyrastają z simsów :''c

  OdpowiedzUsuń
 6. zajebista grafika! wykorzystałabym na pewno gdybym prowadziła bloga.

  OdpowiedzUsuń
 7. No to BUDŹ SIĘ PIĘKNA bo nie wiem co u ciebie słychać w ogóle jestem dobrej myśli, że pomału wszyscy wrócą :( Ja już jestem i jak na razie nie odchodzę, jedynie adres inny ale to nie istotne.. Czekam na post u ciebie, a grafika jak zwykle cudowna!
  Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczna grafika, z ikonek najbardziej podoba mi się przedostatnia a z sygnatur najlepsza jest ostatnia. :)
  Rzeczywiście, wiele blogów jest ostatnio zawieszanych, ale znam kilka nowszych simowych stronek, które tętnią życiem. Jedni przychodzą, drudzy odchodzą, cóż... :c

  OdpowiedzUsuń